5 نام بزرگ در لیست خرید چلسی

5 نام بزرگ در لیست خرید چلسی

رسانه‌ها می‌گویند سران چلسی نام‌های بزرگی را در لیست خود قرار داده‌اند.

5 نام بزرگ در لیست خرید چلسی

به گزارش استارتاپ زنان خلاق، رسانه‌های انگلیسی مدعی شدند که چلسی در حالی خود را برای خروج «جورجینیو» هافبک ایتالیایی-برزیلی این تیم از استمفوردبریج آماده می‌کند که نام پنج هافبک بزرگ را در لیست خرید خود قرار داده است. روزنامه تلگراف نوشت: در پی احتمال جدایی جورجینیو، سران آبی‌های لندن تمام تلاش خود را خواهند کرد تا «انگولو کانته» و «میسون مونت» را در این تیم نگه دارند. کار انتقال قرضی «ژائو فلیکس» هافبک-مهاجم تیم اتلتیکومادرید نیز قطعی شده است.

سران باشگاه چلسی همچنین قصد دارند به‌رغم نتایج ضعیف «گراهام پاتر» سرمربی این تیم، خط هافبک خود را تقویت کنند. البته حملات آن‌ها به بازار نقل و انتقالات قرار است نه در زمستان بلکه در تابستان به وقوع بپیوندد. «انزو فرناندز» آرژانتینی از تیم بنفیکا، «مویسس کایسدو» اکوادوری و «الکسیس مک‌آلیستر» آرژانتینی از برایتون، «دکلن رایس» انگلیسی از وستهام و «جود بلینگهام» انگلیسی از تیم دورتموند در لیست خرید چلسی قرار دارند.

باید دید آبی‌های لندن کدام‌یک از این ستارگان را که برخی از آن‌ها از جمله بلینگام مشتری‌های پر و پا قرصی هم دارند، می‌توانند به غرب لندن ببرند. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید