شرکت ۱۰۰ هزار زائر البرزی در آئین اربعین حسینی

شرکت ۱۰۰ هزار زائر البرزی در آئین اربعین حسینی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز از حضور یکصد هزار زائر البرزی در آئین اربعین حسینی خبر داد و گفت: ۹۰ موکب استان البرز با اتخاذ تدابیر انجام شده و همکاری کمیته های ذیل ستاد اربعین استان مهیای استقبال و خدمات رسانی به زائرین حسینی می‌شود.

شرکت ۱۰۰ هزار زائر البرزی در آئین اربعین حسینی

به گزارش استارتاپ زنان خلاق از کرج، مرتضی ولی پوری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز، در جلسه مشترک کمیته زیرساخت و خدمات شهری ستاد اربعین استان که در سالن جلسات معاونت سیاسی برگزار شد، ضمن تبریک عید سعید قربان و دهه کرامت و امامت، گفت: سال گذشته بیش از ۷۸ هزار زائر از استان البرز در این آئین شرکت کردند که بر اساس استقبال صورت گرفته از سوی شهروندان استان پیش بینی می‌شود در سال جاری پذیرای یکصد هزار نفر از مردم باشیم.

وی افزود: خوشبختانه البرز در سال گذشته بواسطه ارائه عملکرد مطلوب و موثر ستاد، رتبه برتر کشور از آن خود کرد که جای تقدیر و تشکر از همه عزیزان و خدمتگزاران حسینی دارد در این راستا امیدواریم در سال جاری نیز شاهد تحقق این مهم در سطح کشور باشیم.

این مقام مسؤول در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد: شرکت در این آئین از سوی هر فرد و نهادی خارج از هرگونه ضابطه و دستورالعملی، امری درونی و معنوی است. در این راستا از تمامی هم استانی و مسؤولان دخیل در امر خدمات رسانی ایام اربعین انتظار می‌رود میزبانی شایسته برای زائران اربعین حسینی در سال جاری باشند.

ولی پوری با تاکید بر اینکه موکب‌های استان البرز باید پیش از آغاز اربعین مستقر شوند، از دستگاه‌های خدماتی بویژه شهرداری‌ها، شرکت توزیع نیروی برق و آبفا خواست نسبت به تأمین امکانات و خدمات زیرساختی موکب‌ها اقدام لازم را از هم اکنون در دستور کار خود قرار دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز در بخش دیگری از سخنان خود، یادآور شد: به دستور استاندار البرز و با همکاری معاون امور عمرانی استانداری مقرر شده است نسبت به تأمین مکانی مناسب و دائمی ویژه ستاد اربعین استان البرز به منظور انتظام بخشی از امورات این ایام و نگهداری امکانات و تجهیزات مورد نیاز اقدام شود.

وی همچنین از شوراهای اسلامی شهرهای استان خواست با توجه به اهمیت موضوع نسبت به همکاری با شهرداری‌ها در خصوص تصویب لوایح ارسالی اقدام و همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید