دیدارفرماندار،فرمانده سپاه و گروهای جهادی با امام جمعه کرخه

دیدارفرماندار،فرمانده سپاه و گروهای جهادی با امام جمعه کرخه

فرمانده سپاه کرخه: وظیفه سپاه پاسداران حفظ انقلاب و دستاوردهای آن است.

دیدارفرماندار،فرمانده سپاه و گروهای جهادی با امام جمعه کرخه

به گزارش استارتاپ زنان خلاق: همزمان با فرار رسیدن سالروز بسیج سازندگی، ستاری فر فرماندار شهرستان کرخه جناب سرگرد پاسدار قاسم گوروی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کرخه به همراه جمعی از گروه های جهادی سپاه شهرستان کرخه با حجت الاسلام و المسلمین احمد امیری اصل امام جمعه جهادی شهرستان دیدار و گفتگو کردند و این روز را گرامی داشتند.

در این دیدار صمیمی، سروان پاسدار خالد عبدالخانی مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه ناحیه کرخه گزارشی از اقدامات و فعالیت های بسیج سازندگی ناحیه ارائه کرد.

امام جمعه محترم شهرستان کرخه:

بدانید که شما جهادگران از جانب خدا انتخاب شده اید و این توفیق نصیب هر کس نخواهد شد، این توفیق می خواهد که از وقت بزنید از کار بزنید و به خدمت محرومین برسید.

وی در ادامه افزود: جهادگران همیشه پای کار محرومین بوده و بدون هیچ چشم داشتی کا خود را برای رضای خدا انجام می‌دهند.

ستاری فر فرماندار شهرستان کرخه ضمن عرض تبریک این هفته به جهاگران عرصه سازندگی گفت: جهادگران سربازان گمنام هستند که بدون هیچ مقدمه و بدون تشریفات به خدمت محرومین می روند و خالصانه کار می کنند ما همه به عنوان مجموعه دولت از تمامی گروه های جهادی حمایت میکنیم و در کنار جهادگران عزیز خواهیم بود.

سرگرد پاسدار قاسم گوروی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز تشکیل بسیج سازندگی، این روز را به امام جمعه محترم و جهادی شهرستان، فرماندار شهرستان و مسئولین جهادی و تمامی جهادگران شهرستان تبریک گفت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کرخه گفت:از پشتیبانی های امام جمعه، فرماندار و مسئولین شهرستان بابت اقدامات خوبی که در عرصه سازندگی و محرومیت زدایی انجام شده است تقدیر و تشکر کرد.

وی در ادامه گفت:وظیفه سپاه پاسداران حفظ انقلاب و دستاوردهای آن است، با توجه به اینکه وزارت جهاد سازندگی معروف به سنگر سازان بی سنگر منحل شد یک خلائی در در نظام حس شد و سپاه، سازمان بسیج سازندگی را با همان رویکرد تشکیل کرد و الحمدلله در حال خدمت رسانی به مردم محروم هستند.

در پایان از جهادگران عرصه بسیج سازندگی توسط مسئولین حاضر تقدیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید