حجاج ایرانی مبلغان جمهوری اسلامی در بزرگترین اجتماع مسلمانان هستند

حجاج ایرانی مبلغان جمهوری اسلامی در بزرگترین اجتماع مسلمانان هستند

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه حجاج ایرانی در سفر معنوی حج سفرا و مبلغان جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: زائران باید رفتاری در شأن و تراز انقلاب اسلامی داشته باشند.

حجاج ایرانی مبلغان جمهوری اسلامی در بزرگترین اجتماع مسلمانان هستند

به گزارش استارتاپ زنان خلاق از شهرکرد، غلامعلی حیدری صبح امروز در دیدار با کارگزاران امور حج و زیارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه حجاج در سفر معنوی حج سفرا و مبلغان جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: زائران باید رفتاری در شأن و تراز انقلاب اسلامی داشته باشند.

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به برقراری ارتباط مثبت بین ایران و کشور عربستان، ادامه داد: باید از این فرصت حداکثر استفاده صورت گیرد و با یک برنامه‌ریزی صحیح و منظم استفاده حداکثری از فضای معنوی حج انجام شود و به حواشی توجه نشود.

وی افزود: سفر حج باید یک سفر معنوی و تربیتی باشد و از تمام لحظات آن استفاده شود و این دستاوردهای معنوی بعد از بازگشت نیز حفظ شود.

حیدری اضافه کرد: حجاج باید سفرای دستاوردهای شهدا خصوصا شهید حاج قاسم سلیمانی باشند.

وی بیان کرد: باید محرومیت تاریخی استان در این حوزه از بین برود و به زودی با هم‌افزایی مسئولان پروازهای عتبات و حج از مقصد استان برقرار شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه حج باید تمرینی باشد برای عبور از تعلقات دنیوی، افزود: با برنامه‌ریزی صحیح توسط مسئولان باید یک خاطره شیرین در ذهن حجاج استان بماند.

پایان پیام/۶۸۰۲۴

دیدگاهتان را بنویسید