برگزاری مسابقات پرس سینه قهرمانی و انتخابی خوزستان

برگزاری مسابقات پرس سینه قهرمانی و انتخابی خوزستان

مسابقات پرس سینه قهرمانی استان و انتخابی رقابت‌های کشوری به میزبانی مسجدسلیمان برگزار شد.

برگزاری مسابقات پرس سینه قهرمانی و انتخابی خوزستان

به گزارش خبرآنلاین از اهواز، مسابقات پرس سینه قهرمانی استان و انتخابی در دو بخش با لوازم و بدون لوازم در تمامی رده های سنی در قالب ۲۲ تیم از سراسر استان به میزبانی شهرستان مسجدسلیمان در سالن جانبازان شرکت نفت برگزار و در پایان تیم های برتر این دوره معرفی شدند.

در بخش پرس سینه با لوازم در رده سنی نوجوانان هیات گتوند اول، ایرانیان امیدیه عنوان دومی و قدوسی بهبهان مقام سوم را کسب کرد. در رده جوانان باشگاه مکث مسجدسلیمان اول شد، نیرو ایذه دوم و هیات شوشتر به عنوان سومی رسید.

در رده بزرگسالان باشگاه نیرو ایذه اول شد، هیات شوشتر دوم و قدوسی بهبهان سوم شد. همچنین در رده پیشکسوتان هیات شوشتر موفق به کسب سکوی اولی شد، باشگاه نیما مسجدسلیمان دوم شد.

در بخش پرس سینه بدون لوازم در رده نوجوانان باشگاه اوتانا رامهرمز اول شد، باشگاه حامد مسجدسلیمان دوم و مکث مسجدسلیمان سوم شد. در رده جوانان اوتانا رامهرمز موفق به کسب سکوی نخست شد، باشگاه مکث مسجدسلیمان دوم و هیات شوشتر سوم شد.

در دره بزرگسالان باشگاه مکث مسجدسلیمان اول شد، باشگاه شیران بختیاری جنت مکان دوم و قهرمانان اندیمشک عنوان سومی را از آن خود کرد. همچنین در رده پیشکسوتان بدون لوازم پوریای ولی دزفول اول، باشگاه شهید شیرالی اهواز دوم و ایرانیان امیدیه سوم شد.

۴۶

دیدگاهتان را بنویسید